ضرورت احداث ۲۸ پایگاه جاده ای هلال احمر در خراسان رضوی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی تاسیس جمعیت هلال‌احمر در ۱۴ شهرستان و احداث ۲۸ پایگاه جاده ای در سطح استان را ضروری دانست و بر انجام این مهم تاکید کرد. مجتبی ذاکریان در  آئین تکریم و معارفه رئیس جدید جمعیت هلال احمر کاشمر گفت: از جمله برنامه های راهبردی جمعیت هلال احمر افتتاح نمایندگی جمعیت هلال احمر در شهرستان های فاقد این سازمان از جمله  شهرستان های کوهسرخ و خلیل آباد است.

وی با تقدیر از زحمات ارزشمند احمد رضاپور در مدت مسئولیت وی در جمعیت هلال احمر کاشمر، پیگیری برای ایجاد نمایندگی‌ هلال احمر در این‌ شهرستان ها را ماموریت جدید  سعید فکوری سرپرست جدید جمعیت هلال احمر کاشمر عنوان کرد.

فرماندار کاشمر نیز در این مراسم به تکمیل پروژه های امدادی جمعیت هلال احمر از جمله تکمیل و تجهیز انبار امدادی این شهرستان با توجه به گستره پاسخگویی هلال احمر کاشمر به مردم شهرستان های مجاور اشاره کرد و گفت : از جمله وظایف مهم جمعیت هلال احمر امداد و نجات است و در زمان بحران نیازمند امکانات و تجهیزات لازم و کافی برای پاسخگویی مناسب به حوادث هستیم و شهرستان کاشمر نیازمند توجه مسئولان در این زمینه است.

دایی صراف  با اشاره به حوادث جاده ای در محور پر تردد کاشمر به شادمهر  یادآور شد:  احداث پایگاه جاده ای جمعیت هلال‌احمر در حوزه استحفاظی این شهرستان علی الخصوص جاده کاشمر به شادمهر ضروری است.

در این مراسم از تلاش های پنج ساله احمد رضاپور به عنوان رئیس جمعیت هلال‌احمر کاشمر تقدیر و سعید فکوری که سابقه ۹ سال ریاست جمعیت هلال‌احمر شهرستان های تربت حیدریه و قوچان و معاونت مدیرعامل را در کارنامه دارد به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر کاشمر معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.