ارتقا و توسعه دانشکده پرستاری کاشمر همت مسوولان را می‌طلبد

رییس دانشکده پرستاری کاشمر گفت: توسعه و ارتقای دانشکده پرستاری کاشمر به لحاظ تشکیلات، آموزش، تامین نیروی انسانی و امکانات نیازمند همت و توجه مسوولان است.  دکتر حسن مکارم در بازدید معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از دانشکده پرستاری کاشمر با اشاره به برخی از مشکلات موجود در حوزه آموزش این دانشکده گفت: از بهمن سال ۱۳۸۸ که دانشکده پرستاری کاشمر راه اندازی شده است، تاکنون چارت تشکیلات آن به روزرسانی نشده و  انتظار داریم دانشگاه علوم پزشکی مشهد در جهت اصلاح و ارتقای تشکیلات و تامین و تکمیل اعضای هیات علمی و  پشتیبانی آن اقدام نماید.

وی بیان کرد: توسعه فضای آموزشی، توجه به نیازهای دانشجویان در حوزه های فرهنگی و رفاهی،تخصیص سامانه های تغذیه و کتابخانه و احداث سلف سرویس از نیازهای دانشکده پرستاری کاشمر است.

وی با اشاره به ظرفیت ها و توانمندیهای شهرستان کاشمر در بحث امکانات و آموزش خواستار افزایش رشته های دانشکده پرستاری در این شهرستان شد و گفت: در حال حاضر این دانشکده با سه رشته پرستاری، فوریت های پزشکی و علوم آزمایشگاهی فعالیت می کند و خواستار اخذ رشته های رادیولوژی و مامایی در مقطع کارشناسی هستیم.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این بازدید برای رفع مشکلات دانشکده پرستاری کاشمر و رسیدگی به نیازهای دانشجویان در این مرکز قول مساعد داد.

دکتر محمدرضا صابری در این بازدید در جریان امکانات آموزشی، فرهنگی و دانشجویی دانشکده پرستاری کاشمر قرار گرفت. وی در نشست با دانشجویان دانشکده پرستاری کاشمر گفت: رسیدگی به مشکلات دانشجویان یکی از مهمترین وظایف است تا دانشجو با خاطرات خوب دوران دانشجویی را سپری کنند.

دکتر صابری اظهار داشت: یکی از شاخص های توسعه پایدار هر جامعه، آموزش و پژوهش است و اگر آموزش به درستی صورت پذیرد رشد و تعالی را در برخواهد داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.