همکاری ادارات ورزش و جوانان و آموزش و پرورش

 

تفاهم‌نامه برگزاری مسابقات پایه در رشته‌های فوتبال و فوتسال در کاشمر

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال، طی جلسه‌ای به میزبانی رضا شهنازی و علی طاهریان روسای ادارات ورزش و جوانان و آموزش و پرورش که با حضور روسای هیات های ورزشی برگزار شد، تفاهم نامه همکاری فی‌مابین این ادارات منعقد گردید.

سعید مسافر رئیس هیات فوتبال ضمن با ارزشمند خواندن عقد تفاهم‌نامه تصریح کرد: بدون شک ثمره این اقدام برای ورزش کاشمر بسیار بالا است.

این اقدام باید چندین سال پیش شکل می‌گرفت اما این اتفاق نیفتاد و امروز جا دارد از آقای شهنازی و جناب لسانی تشکر کنم که با پیگیری‌های خود تفاهم‌نامه را نهایی کردند ، ارزش این همکاری در آینده نزدیک مشخص خواهد شد.

وی با ضروری خواندن توجه به ورزش پایه افزود: بدیهی است که اصلی ترین زمینه رشد هر رشته ورزشی، توجه به رده پایه است ، پرداختن به ورزش پایه بزرگترین کمکی است که می توان برای ورزش شهرمان انجام دهیم. لذا پیشنهاد می کنم به لطف این تفاهم‌نامه برگزاری مسابقات پایه در رشته‌های فوتبال و فوتسال در دستور کار قرار بگیرد. حتی در داوری نیز باید به رده پایه توجه بیشتر شود و حالا بهترین فرصت برای تحقق این موضوع است.

مسافر در پایان خاطرنشان کرد: هیات فوتبال این آمادگی را دارد که با برگزاری مسابقات جام نوروز یا جام رمضان به این پیشنهاد جامه عمل بپوشاند.

به عنوان عضوی از خانواده ورزش کاشمر آرزو می کنم بستر رشد و توسعه و ارتقا در تمام رشته‌های ورزشی فراهم شود و همواره شاهد پیشرفت ورزش شهرمان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.