اردوگاه کاشمر را برای آیندگان حفظ می‌کنیم

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کاشمر تاکید کرد هدف این است که اردوگاه کاشمر در بهترین نقطه شهرستان ساخته شود تا بتوان آن را برای آیندگان حفظ کرد.

علی طاهریان، مدیر آموزش و پرورش شهرستان کاشمر در جمع مربیان و معاونین پرورشی مدارس، ضمن تبریک هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی گفت: با توجه به اینکه ما در شرایط حساسی در آموزش و پرورش قرار داریم و محدویت های کرونایی و مشکلات اقتصادی و تعطیلی مدارس شرایط خاصی برای آنها فراهم کرده است که باعث افزایش آسیب‌های اجتماعی، روانی و عاطفی شده است. بنابراین در این شرایط وظیفه شما مربیان و معاونین پرورشی بسیار سنگین است و حتی لازم است همه ما با حساسیت بالاتری در مسائل پرورشی ورود پیدا کنیم‌.

وی افزود: در شهرستان کاشمر اقدامات اساسی و زیر ساختی بسیار خوبی در حوزه پرورشی و تربیت بدنی انجام شده است، از جمله می توان به ساخت اردوگاه دانش آموزی اشاره کرد. با وجود مشکلات شدید مالی در اردوگاه بیش از ۵ میلیارد تومان توسط خیرین مدرسه ساز هزینه شده است و هدف ما این بوده که این اردوگاه را در بهترین نقطه شهرستان بسازیم که بتوانیم برای آیندگان حفظ کنیم، همچنین استخر سرپوشیده دانش آموزی که حدود یازده سال پیش سوله آن بنا شده بود، تا الان با کمک خیرین این پروژه ۷۰ درصد پیشرفت داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.