سه هزار و ۷۰۰ اثر به جشنواره پژوهشی حوزه علمیه خراسان ارسال شد

به گزارش  پایگاه خبری دیدبان ترشیز، معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان گفت: سه هزار و ۷۰۰ اثر به شانزدهمین جشنواره پژوهشی این حوزه ارسال شده است که آثار برتر طی هفته پژوهش معرفی خواهند شد.

حجت الاسلام محمد اسفندیاری افزود: از آثار دریافت شده ۵۵ اثر در سطوح مختلف حوزه به عنوان آثار برتر و ۲۰۰ اثر نیز به عنوان آثار شایسته تقدیر معرفی می‌شوند و تازه های نشر حوزه علمیه نیز در هفته پژوهش رونمایی خواهند شد.

وی با بیان اینکه هفدهمین فراخوان جشنواره پژوهشی حوزه علمیه نیز ۲۵ آذر آغاز خواهد شد ادامه داد: در هفته پژوهش ۱۲۰۰ برنامه علمی پژوهشی در مدارس علمیه استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان گفت: نشست مسوولان پژوهش ۱۷۰ حوزه علمیه استانهای خراسان هم به صورت حضوری و وبیناری در هفته پژوهش برگزار خواهد شد.

وی افزود: بعد از انتصاب اعضای جدید شورای عالی حوزه علمیه خراسان توسط رهبر معظم انقلاب در سال ۹۴، این شورا با شعار حوزه انقلابی اندیشه و عمل شروع به فعالیت کرد.

حجت الاسلام اسفندیاری ادامه داد: ۶ هیات اندیشه ورز در زمینه اقتصاد و الگوی پیشرفت اسلامی، هنر و رسانه، اسلام، ادیان و ارتباطات میان فرهنگی، خانواده و تعلیم و تربیت، دین، سلامت و سبک زندگی اسلامی، حوزه، جامعه، تمدن اسلامی در مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان فعال هستند.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.