انتصاب حسینقلی زاده مقدم به عنوان شهردار منطقه ۹مشهد /پیام تقدیر از همراهی خانواده اتوبوسرانی و مدیریت شهری

به گزارش پایگاه خبری دیدبان ترشیز، سیدعبدالله ارجائی، شهردار مشهد، طی حکمی سعید حسینقلی زاده مقدم را به سمت شهردار منطقه۹ منصوب کرد.

دکتر سعید حسینقلی زاده مقدم که  دانش آموخته رشته مکانیک تبدیل انرژی است و در رزومه  درخشان مدیریت شهری خود مواردی نظیر  مدیرعامل سازمان عمران، شهرداری منطقه ۱۰مشهد و  مدیرعاملی سازمان اتوبوسرانی را در کارنامه دارد در پیامی از همراهی خانواده بزرگ اتوبوسرانی مشهد  در انجام موثر و مفید  خدمات دهی به شهروندان و زائران مشهد الرضا (ع) تقدیر کرد.

خوشابه حال آنان که درطاعت خالقند و درخدمت مخلوق.

 

اکنون که بیش از دو سال توفیق خدمتگزاری به زائران و مجاورین بارگاه ملکوتی امام رئوف و همکاران سختکوش اتوبوسرانی، بار این مسئولیت از دوش این بنده ناچیز برداشته شد، خدا را شاکر و سپاسگزارم.

روزی که این مسئولیت به بنده تحویل شد از حضرت حق درخواست توفیق خدمت صادقانه و خالصانه را نمودم و خداوند را شاهد می گیرم که برای خدمت به مردم علی رغم مشکلات موجود در حوزه ناوگان حمل و نقل کشور در کنار پرسنل تلاشگر سازمان اتوبوسرانی مشهد مقدس و تقویت روحیه برادری و همدلی هر چه در توان داشتم تلاش کردم.

از آموزش ها، برنامه ریزی ها، توجه بیشتر به کرامت، رفاه، حقوق ناوبران و پرسنل، تقویت زیرساخت ها، استفاده از توانمندی پرسنل، اخذ مشورت از پیشکسوتان حمل و نقل بخصوص مدیران چهار دهه قبل اتوبوسرانی، افزایش بهره وری با تقویت انگیزه همکاران، توسعه پایانه ها، تقویت و نوسازی شبکه رادیویی، توجه به ظرفیت بخش خصوصی بخشی از کارهایی بود که با کمک شما عزیزان انجام گرفت و اگر موفقیتی کسب شد به لطف و عنایت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)  و همت و همراهی همه اعضاء خانواده بزرگ حوزه حمل و نقل بوده است.

وظیفه دارم از تلاش های همکاران عزیز در همه حوزه های سازمان بزرگ اتوبوسرانی که باعث افتخارم بوده اند تشکر می کنم.

همچنین از همراهی شهردار محترم، مدیران ارشد اداری و انتظامی کلانشهر مشهد مقدس و مدیران تلاشگر شهرداری مشهد مقدس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر مشهد مقدس بویژه معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد مقدس، در تمام طول مدت حضور، بنده را همراهی و حمایت نمودند سپاسگزارم.

در پایان ضمن آرزوی صحت و سلامت برای تمامی همکاران ارجمندم، درخواست دارم قصور و کاستی هایم را بر من ببخشایند.

خادم کوچک شهر

سعید حسینقلی زاده مقدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.