توسط خیریه آبشار عاطفه ها انجام شد: توزیع ۱۰هزار بسته معیشتی در مشهد

به گزارش پایگاه خبری دیدبان ترشیز، «محمد جواد فولاد» مدیرعامل بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها گفت:در ششمین رزمایش کمک مومنانه ۱۰ هزار بسته معیشتی در همه نقاط شهر مشهد بین اقشار آسیب پذیری که از ویروس کرونا آسیب دیده اند توزیع می شود. ارزش ریالی این بسته ها بنا به نوع شرایط خانواده آسیب پذیر ۵تا سه میلیون ریال است.
وی افزود: بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در سراسر کشور و در خارج از کشور در جهت فقر زدایی فعالیت می کند و این بنیاد با ۷۰۰ شعبه و با جمعیت بالغ بر ۴۰۰ هزار نفر تحت حمایت و ۶۰۰ هزار خیر ثابت و ۸ هزار کار جهادی خدمت گذار به عنوان بزرگترین خیریه کشور می باشد.
فولاد تصریح کرد:  ششمین گام توزیع رزمایش کمک مومنانه را که نشان دهنده همدلی خیرین و نیکوکاران است در شهر مشهد برگزار می شود تا در تحقق اهداف فقرزدایی نقش مهمی را ایفا کند.
وی افزود: مرکز خدمات حوزه های علمیه خراسان رضوی با تعامل با بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها برای برگزاری این رزمایش و حرکت در جهت امر خیرخواهانه همگام شده است و امروز با همکاری حوزه علمیه این رزمایش را برگزار کردیم.
وی تصریح کرد: حوزه علمیه خیرینی دارند که کمک کننده به این مجموعه هستند و برای این منظور و در راستای اهداف خیرخواهانه قرارگاهی تشکیل داده است که ما نیز عضو این قرارگاه هستیم و ما در کنار حوزه علمیه تلاش می کنیم اقدامات شایانی در خدمت رسانی به مردم نماییم.
فولاد اظهار کرد: در ششمین رزمایش کمک مومنانه ۱۰ هزار بسته معیشتی در همه نقاط شهر مشهد بین اقشار آسیب پذیری که از ویروس کرونا آسیب دیده اند توزیع می شود. ارزش ریالی این بسته ها بنا به نوع شرایط خانواده آسیب پذیر ۵ میلیون ریال، ۴ میلیون ریال و ۳ میلیون ریال می باشد.
وی بیان داشت: شناسایی افراد آسیب پذیر برای کمک بسته معیشتی بر اساس تحقیق و توسط معتمدین محل صورت می گیرد و بعد از شناسایی اقدام به کمک می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.