پاسداشت روز خبرنگار با حضور جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه و مسئولین در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان کاشمر

پاسداشت روز خبرنگار با حضور جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه و مسئولین در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان کاشمر برگزار شد.
در این جلسه دکتر منظم به نمایندگی از ماهنامه دیده بان ترشیز و پایگاه خبری دیده بان ترشیز نیوز مطالبی را عنوان کردند که به شرح زیر می باشد.

در ابتدای عرایض خود، عرض سلام و خیر مقدم و تقدیر و تشکر از بانیان برگزاری این جلسه با شکوه ویژه فرماندار محترم جناب آقای مهندس ساقی و بسیج رسانه جناب آقای سید هادی مهدیان کردند. و سپس به پیگیری مطالبات خبرنگاران شامل بیمه امنیت شغلی مسکن و‌ واکسیناسیون پرداختند.
همچنین به مسئله مستند سازی از عملکرد و خدمات مسئولین سطح شهرستان در دوران مسئولیت پرداختند و خواستار شفافیت و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به موقع به مردم شدند.
و در پایان، پیشنهاد برگزاری تریبون آزاد با حضور مسئولین و فرماندار محترم و خبرنگاران با رعایت پروتکل های بهداشتی را دادند که ادارات سطح شهرستان از جمله شبکه بهداشت و درمان مدیریت آموزش و پرورش اداره صنعت و معدن و تجارت شرکت برق شهرداری و شورای اسلامی شهر و جهاد کشاورزی به این تربیون ملحق شوند و به سوالات و ابهامات مردم پاسخ دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.