رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی: مهمترین اولویت هلال احمر حفظ سرمایه بدنه اجتماعی آن است

به گزارش پایگاه خبری دیدبان ترشیز ، حجت الاسلام و المسلمین جواد نیک بین در دیدار با دکتر سید مجتبی احمدی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ضمن تجلیل از خدمات هلال احمر در استان اظهار کرد: از تلاش و نگاه های خداپسندانه شما مطلع هستم و معتقدم دو نهاد کمیته امداد و جمعیت هلال احمر در کشور بطور مستقیم در حال خدمت به نیازمندان هستند .
نماینده مردم کاشمر، کوهسرخ، خلیل‌آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی با ابراز نگرانی از کم شدن سرمایه اجتماعی مخاطبان در هلال احمر افزود: خدمت در نهادهایی مانند هلال احمر و کمیته امداد توفیق بزرگی است که می بایست شاکر و قدردان آن باشیم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی نیز در این دیدار که اعضا هیئت مدیره استانی  این جمعیت از جمله دکتر علی منظم حضور داشتند در گزارشی به تاریخچه و نقش و خدمات و ماموریت هلال احمر در بحران ها اشاره کرد و بر ضرورت افزایش تاب آوری مردم در حوادث و بلایا با ارتقای سطح آگاهی و آموزش عمومی تاکید کرد.
دکتر احمدی افزود: نهاد مردمی هلال احمر برای اثربخشی و کارآمدی بیشتر نیازمند توجه و تقویت و تخصیص بودجه های ویژه برای آمادگی حداکثری است.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین اسدالله اسدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در بخشی از این نشست با بیان این که رویکرد هلال احمر فرهنگی است اظهار کرد :اجرای طرح‌هایی مانند مواسات و غربالگری و آموزش مردم در مواجهه با کرونا توسط هلال احمر برای یاریگری نهادهای مسئول و خدمت به مردم در هلال احمر انجام شد و بسیاری از خدمات هلال احمر صرفا با روحیه الهی و داوطلبی انجام می شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.