در دیدار رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با ترشیزیان مقیم مشهد مطرح شد: توجه به بهره وری حداکثری از استعداد ها و ظرفیت های گوناگون منطقه ترشیز

به گزارش پایگاه خبری دیدبان ترشیز، روز گذشته حجت الاسلام جواد نیک بین نماینده محترم شهرستان های کاشمر، کوهسرخ، خلیل اباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی  با تعدادی از ترشیزیان مقیم مشهد دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد ابتدا تعدادی از شهروندان ترشیزی مقیم مشهد  به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در مورد ظرفیت های مختلف شهرستان های کاشمر، کوهسرخ، خلیل آباد و بردسکن پرداختند و بر بهره برداری و بهره وری این ظرفیت ها تاکید و راهکارهایی را نیز برای تحقق انها بیان نمودند.

در ادامه مراسم نیز حجت الاسلام نیک بین با تایید این موضوع که منطقه ترشیز دارای استعدادهای فراوان و نهفته ای است که در جهت استفاده از آنها باید تلاش بیشتری صورت بگیرد، بیان داشت: به عنوان نماینده این منطقه در مجلس شورای اسلامی از همه گروه ها و جریان سیاسی درخواست دارم که در جهت هم فکری و تلاش برای تعالی بیشتر منطقه و هم افزایی برنامه ها و دیدگاه ها در محورهای مختلف همکاری داشته باشند .

وی با بیان اینکه هر هفته در منطقه ترشیز حضور داشته و به صورت میدانی  مشکلات و موانع پیش روی مردم  در  جهت کار و تلاش را مورد بررسی  قرار می دهد ، افزود: همه مسئولان استان خراسان رضوی و بویژه در منطقه ترشیز بزرگ باید در جهت گره گشایی ، رفع موانع و تسهیل گری امور مردم  که سرمایه های اصلی انقلاب اسلامی هستند تلاش کنند.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با تاکید بر استفاده از نیروهای بومی و توانمند در منطقه ترشیز در مسئولیت های اجرایی، تصریح کرد: در چهار شهرستان این منطقه استعدادها  و ظرفیت های زیادی در زمینه های مختلف بویژه نیروی انسانی  وجود دارد از این رو در واگذاری مسئولیت ها باید اولویت با نیروهای بومی منطقه باشد.

حجت الاسلام نیک بین افزود: دفاتر ما در چهار شهرستان ترشیز و همچنین مجلس شورای اسلامی آماده دریافت پیشنهادها و نظرات اقشار مختلف جامعه برای توسعه و پیشرفت منطقه ترشیز می باشد .

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.