وحدت شورای هماهنگی و همدلی نیروهای انقلابی ترشیز بزرگ برای رسیدن به لیست ۱ + ۶ شورای شهر کاشمر

طبق گزارش خبرنگار دیده بان ترشیز روز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۵ بعد از ظهر در محل مسجد چهارده معصوم (ع) اعضای شورای همدلی نیروهای انقلاب و کمیته تخصصی (تطبیق شاخص‌ها) که جمعی از نخبگان، فرهیختگان، فعالان عرصه سیاست و فرهنگ بودند، برای رسیدن به لیست واحد تبادل نظر و مشورت کردند.

جلسه با تلاوت قرآن شروع شد و در ابتدای جلسه جناب آقای باقری دبیر محترم شورا ضمن ارائه گزارشی از مصوبات جلسات قبل مبنی بر جمع بندی و رسیدن به لیست ۱۲ نفر از ۲۸ نفر و راهکار رسیدن به این لیست توضیحاتی ارائه نمودند. سپس حاج آقای محمدی ریاست شورا به ایراد سخن پرداختند و تشویق و ترغیب حاضرین و مردم برای حضور حداکثری در انتخابات ۲۸ خردادماه ” شورای شهر و روستا، ریاست جمهوری و مجلس خبرگان رهبری ” و روند برگزاری جلسات شورا که از لیست ۲۸ نفر متقاضی ثبت نام در شورای همدلی نیروهای انقلاب، ابتدا به ۱۹ کاندیدا رسیدیم که پس از بررسی اعضای شورا و کمیته تخصصی تطبیق، لیست ۱۹ نفره پس از بررسی و ارزیابی رزومه، کارنامه و اهداف و برنامه های کاندیدا، با حضور اعضای شورا و کمیته تخصصی تطبیق که شامل ۲۳ نفر حاضر در جلسه بودند، پس از رأی گیری، ۱۲ نفر انتخاب شدند که مصوب شد در چند روز آینده از لیست ۱۲ نفر منتخب، با حضور جمع کثیری از مردم و فعالان عرصه سیاست فرهنگ و اجتماع به لیست ۶ نفر خواهند رسید.

لازم به ذکر است سایر کاندیداهای منتسب به جریان نیروهای انقلاب، مختار به ادامه فعالیت یا انصراف از عرصه انتخابات می باشند. و چنانچه هر یک از کاندیداهای محترم که حاضر به فعالیت می باشند، می‌توانند نام خود را به علاوه شش نفر لیست منتخب نیروهای یاران انقلاب تبلیغ نمایند. که این اقدام نشان از وحدت و همدلی بیشتر نیروهای انقلاب می‌باشد. در پایان جلسه با دعای همیشگی خاتمه یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.