وحدت شورای هماهنگی و همدلی نیروهای انقلابی ترشیز بزرگ برای رسیدن به لیست واحد شورای شهر کاشمر

دیده بان ترشیز: طبق گزارش خبرنگار دیده بان ترشیز روز شنبه مورخ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ مصادف با روز کار و کارگر اعضای شورای همدلی نیروهای انقلاب و جمعی از مدعوین و تعداد کثیری از کاندیداهای شورای شهر در حسینیه محترم چهارده معصوم (ع) گردهم آمدند تا برای رسیدن به لیست واحد تبادل نظر و مشورت داشته باشند.

جلسه با تلاوت قرآن شروع شد و در ابتدای جلسه جناب آقای وحید باقری دبیر محترم شورا ضمن ارائه گزارش از برنامه ها و فعالیت شورا و روند دعوت از کاندیداها برای رسیدن به لیست واحد، مطالبی ایراد نمودند. و هدف از تشکیل اولین جلسه را معارفه و آشنایی کاندیداها و ارائه راهکار برای رسیدن به اجماع بیان کرد.

سپس مهمان جلسه جناب حجت‌الاسلام آقای دکتر طاهری ریاست دانشگاه پیام نور مرکز کاشمر درباره اهمیت شورا، فرصتها و چالشهای رسیدن به اجماع مطالبی بیان نمودند که رمز موفقیت و پیروزی را در رسیدن به لیست واحد با توجه به تجربیاتی که در شهرهای استان کسب نمودند، عنوان کردند.

در ادامه جلسه حجت الاسلام حاج آقای محمدی ریاست محترم شورای همدلی نیروهای انقلاب، به بیان دیدگاه ها و فعالیت شورا پرداختد و بیان کردند که هدف شورا، وحدت و همدلی برای اجماع نیروهای جهادی و انقلابی مبتنی بر تعهد و تخصص می‌باشد در حالی که اعضای شورا در نهایت بی طرفی و خدا محوری می باشند، همه باید تلاش کنیم اجماع صورت گیرد. زیرا در انتخابات گذشته نیروهای انقلاب ثابت کردند که می توانند موفقیت کسب کنند و شعار اصلی شورا دعوت بر وحدت همدلی انسجام و کار تشکیلاتی است. تا انشاالله به فضل پروردگار بار دیگر همه مردم در جبهه بزرگی به نام شورای همدلی نیروهای انقلاب بر پایه وحدت همدلی افتخار دیگر خلق کنند.

سپس کاندیداهای حاضر در جلسه به معرفی خود و بیان دیدگاه ها و برنامه‌ها و ارائه راهکار برای رسیدن به اجماع به بحث و گفتگو پرداختند.

در پایان جلسه مهمان دیگر جناب آقای دکتر منظم به بیان اهمیت انتخابات و حضور حداکثری مردم و برگزاری همایش های بصیرتی در سطح دانشگاه اشاره نمودند و انتظارات و توقعات یازده گانه مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) از شورای شهر را به صورت تیتروار بیان کردند و در نهایت جلسه در کمال آرامش و صداقت برگزار شد و با دعای همیشگی ختم شد و مصوب شد در جلسه آینده کاندیداهای محترم ضمن بیان دیدگاه ها و برنامه ها راهکارهایی برای اجماع مطرح نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.