تحویل 288 دستگاه تبلت به دانش آموزان بی بضاعت شهرستان کاشمر و خلیل آباد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خلیل آباد از تحویل 100 دستگاه تبلت به دانش آموزان بی بضاعت با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره)، اداره کل آموزش و پرورش خراسان و خیرین شهرستان خبر داد.

محمود روشندل: در مرحله نام نویسی دانش آموزان بی بضاعت جهت دریافت تبلت های دانش آموزی 390 دانش آموز ثبت نام کرده اند که در مرحله اول 100 دستگاه تبلت به دانش آموزان بی بضاعت تحویل داده شده است.

همچنین تعداد 188 تبلت بین دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد کاشمر توزیع شد

▪️رییس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) کاشمر از توزیع ۱۸۸ تبلت برای ادامه تحصیل دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد شهرستان‌های کاشمر و کوهسرخ خبر داد.

علیرضا آرامیان روز شنبه در مراسم توزیع تبلت بین این دانش آموزان گفت: این تبلت ها با هزینه ۵۶۴ میلیون تومان و با کمک خیرین و اداره آموزش و پرورش شهرستان‌های کاشمر و کوهسرخ و کمیته امداد برای دانش آموزان خریداری شد.

۲۸۲ میلیون تومان هزینه مورد نیاز برای خرید این تعداد تبلت توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) و ۲۸۲ میلیون تومان دیگر توسط خیرین و آموزش و پرورش تأمین شده است.

با توجه به اینکه کرونا موجب شده دانش آموزان از طریق فضای مجازی و تلویزیون به ادامه تحصیل بپردازند به همین جهت این تعداد تبلت برای دانش آموزانی که مشکل دارند خریداری شد.

هنوز ۶۰۰ دانش آموز دیگر در این شهرستانها برای استفاده از برنامه شاد و ادامه تحصیل نیاز به تبلت دارند که بیشتر این دانش آموزان در شهرستان کوهسرخ هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما در حال تجربه نسخه‌ جدید پایگاه خبری دیده‌بان ترشیز هستید که در حال حاضر در حال تکمیل و توسعه می‌باشد.