دستگيري سارق خودرو در كاشمر

فرمانده انتظامی شهرستان كاشمر از شناسايي و دستگيري متهم به سرقت خودرو با 6 فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد.

🔹سرهنگ حسين احمدي : در پي وقوع چند فقره سرقت خودرو در سطح شهر کاشمر، پی گیری موضوع به صورت ويژه در دستور كار کارآگاهان پليس آگاهي شهرستان قرار گرفت.
🔹كارآگاهان دايره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی در بررسی های اولیه و ميداني متوجه شدند سارق پس از سرقت خودروهاي مدل پايين، ان ها را به حاشيه شهر و راه هاي فرعي برده و پس از سرقت قطعات و محتويات، ان ها را به صورت بلاصاحب رها مي كند.
🔹كارآگاهان پليس آگاهي با اشراف اطلاعاتی یک متهم سابقه دار را در این زمینه شناسايي و پس از هماهنگي با مقام قضائي این فرد را در يك اقدام غافلگيرانه و ضربتي دستگير کردند.
🔹متهم در مواجهه با ادله و مستندات پليس تاكنون به 6 فقره سرقت خودروهاي 206، پرايد و روآ اعتراف كرده است.
🔹در اين زمینه تاكنون 7 مالخر اموال مسروقه شناسايي و از مخفيگاه هاي آنان لوازم مسروقه شامل لاستيك، پخش، رينگ، زاپاس و … كشف شده است.
🔹تحقيقات از متهم به منظور كشف ساير سرقت هاي احتمالي ادامه دارد.
🔹فرمانده انتظامي شهرستان كاشمر از شهروندان خواست؛ خودروهاي خود را به وسايل ايمني نظير دزدگير، سوئيچ مخفي، قفل فرمان، پدال و ساير وسايل بازدارنده تجهيز و از پارك كردن خودرو خود در نقاط كور پرهیز و هنگام ترك اتومبيل درها و شيشه ها كاملا بسته و از گذاردن كيف دستي، وجه نقد، ضبط كشويي و ديگر وسايل داخل اتومبيل و در معرض ديد به نحوي كه جلب توجه كند، خودداري كنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما در حال تجربه نسخه‌ جدید پایگاه خبری دیده‌بان ترشیز هستید که در حال حاضر در حال تکمیل و توسعه می‌باشد.