دستگیری سارق خودرو در کاشمر

فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر از شناسایی و دستگیری متهم به سرقت خودرو با ۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

🔹سرهنگ حسین احمدی : در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو در سطح شهر کاشمر، پی گیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
🔹کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی در بررسی های اولیه و میدانی متوجه شدند سارق پس از سرقت خودروهای مدل پایین، ان ها را به حاشیه شهر و راه های فرعی برده و پس از سرقت قطعات و محتویات، ان ها را به صورت بلاصاحب رها می کند.
🔹کارآگاهان پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی یک متهم سابقه دار را در این زمینه شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی این فرد را در یک اقدام غافلگیرانه و ضربتی دستگیر کردند.
🔹متهم در مواجهه با ادله و مستندات پلیس تاکنون به ۶ فقره سرقت خودروهای ۲۰۶، پراید و روآ اعتراف کرده است.
🔹در این زمینه تاکنون ۷ مالخر اموال مسروقه شناسایی و از مخفیگاه های آنان لوازم مسروقه شامل لاستیک، پخش، رینگ، زاپاس و … کشف شده است.
🔹تحقیقات از متهم به منظور کشف سایر سرقت های احتمالی ادامه دارد.
🔹فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر از شهروندان خواست؛ خودروهای خود را به وسایل ایمنی نظیر دزدگیر، سوئیچ مخفی، قفل فرمان، پدال و سایر وسایل بازدارنده تجهیز و از پارک کردن خودرو خود در نقاط کور پرهیز و هنگام ترک اتومبیل درها و شیشه ها کاملا بسته و از گذاردن کیف دستی، وجه نقد، ضبط کشویی و دیگر وسایل داخل اتومبیل و در معرض دید به نحوی که جلب توجه کند، خودداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.