فرماندار کاشمر خواستار توزیع عادلانه سهمیه کالاهای اساسی به شهرستان شد

▪️به گزارش روابط عمومی فرمانداری ستاد تنظیم بازار استان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و حضور ویدئو کنفرانسی فرمانداران برگزار شد.
🔹مسلم ساقی فرماندار شهرستان کاشمر درارتباط ویدئو کنفرانس افزود :
باتوجه به انتزاع شهرستان کوهسرخ از کاشمر باید سهیمه های ارزاق و کالاهای اساسی سهمیه کوهسرخ جدا تخصیص داده شود و همچنین توزیع عادلانه سهیمه کالاهای اساسی به شهرستان کاشمر با توجه به اینکه شهرستانهای همجوار جهت تامین کالاهای اساسی خود به کاشمر تردد دارند.
🔹فرماندارکاشمر با اشاره به فعالیت شرکت پیشرو صالح به عنوان زنجیره های تولید و احداث کشتارگاه خواستار تسریع در روند اقدامات کارشناسی از طریق استان شد تا با فعال شدن سردخانه این مجموعه ذخیره سازی مرغ مورد نیاز شبکه توزیع شهرستان و شهرستانهای همجوار در کاشمر انجام شود.
🔹وی در ادامه با اشاره به تخصیص سهیمه روغن به کارخانه روغن فرایند تسریع در روند تحویل و جذب این سهیمه به شهرستان را خواستار شد.
🔹فرماندار شهرستان کاشمر در ادامه با اشاره به اصلاح سهمیه ها ی آرد شهرستان براساس جمعیت آمار خانه های بهداشت خواستار تفویض اختیار بیشتر به شهرستانها در زمینه توزیع آرد مورد نیاز ، خبازی های جدید با توجه به بافت و تراکم جمعیتی شد.
🔹ساقی با اشاره به برخی نارضایتی ها در خصوص توزیع اقلام تنظیم بازار گفت : در جلسه ستاد کرونا شهرستان در خصوص توزیع اقلام و کالاهای اساسی به اقشار مختلف و جامعه هدف مشخص از طریق دستگاههای ذیربط جهت کاهش تجمع مردم و رعایت پروتکل های بهداشتی تصمیم گیری شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.