۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.
اطلاعیه ها

موقعیت شما : صفحه اصلی » سیاسی
همکاری نه هزار واحد صنفی در حمایت از کالای ایرانی
همکاری نه هزار واحد صنفی در حمایت از کالای ایرانی

همکاری نه هزار واحد صنفی در حمایت از کالای ایرانی

نخستین اولویت کاری و هدف اصلی ما حمایت از کالای ایرانی است و در همین راستا ۹۰۰۰ واحد صنفی شهرستان با اتحادیه اصناف همکاری و تعامل دارند.

رئیس اتاق اصناف کاشمر در گفتگو با پایگاه خبری دیده بان ترشیز گفت: نخستین اولویت کاری و هدف اصلی ما حمایت از کالای ایرانی است و در همین راستا ۹۰۰۰ واحد صنفی شهرستان با اتحادیه اصناف همکاری و تعامل دارند.
محمود فرهادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار دیده‌بان ترشیز؛ در خصوص همکاری و تعامل بازاریان و اصناف در حمایت از کالاهای ایرانی اظهار داشت: ابتدا از بازاریان واتحادیه‌های صنفی انتظار داریم جهت خدمات‌رسانی شایسته‌تر به مردم و ارتقاء دانسته‌های خود، ارتباط بیشتری با ما داشته باشند تا بتوانیم ضمن همکاری متقابل، گامهای مؤثرتری دراین راستا برداریم.
فرهادی رفاه اجتماعی، مبارزه با گرانفروشی و فرهنگ سازی در رابطه با حمایت از کالای ایرانی را از اهم اهداف اصلی اتحادیه اصناف برشمرد و بیان داشت: ساماندهی پروانه‌ها و شناسه‌دار کردن واحدهای تجاری بدون پروانه بی‌شک به تقویت و هویت اصناف کمک می‌کند و تخلفات را کاهش می‌دهد. رئیس اتاق اصناف کاشمر گفت: ارتباط و تعامل پیوسته با بازار و اداره‌ جات و نهادهای شهرستان با قدرت هرچه بیشتر مدنظر است زیرا معتقدیم با اتحاد مسئولین و برنامه‌ریزی مدبرانه از مشکلات کاسته خواهد شد.
فرهادی در ادامه گفت‌و‌گو فرهنگ سازی و تشویق به تولید و فروش کالای ایرانی را نخستین اولویت کاری اتحادیه معرفی کرد و ابراز داشت: این مهم به جد در دستور کار اصناف است.
وی ضمن تأکید بر جلوگیری از واردات بی‌رویه کالاهایی که توانایی تولید آن را داریم گفت: حمایت از کالای ایرانی، نماد قدرت و سربلندی ما است و وظیفه اصلی مجلسی‌ها است تا با رسیدگی هر چه سریعتر به مشکلات اقتصادی، معیشت مردم را بهبود دهند.
رئیس اتاق اصناف کاشمر تأکید کرد: باید با دستگاه‌های اجرایی تعاملات بیشتری داشته باشیم تا بتوانیم روز به روز کیفیت کالای ایرانی را افزایش دهیم و در عرصه جهانی به موفقیت‌های بزرگتری دست یابیم.
فرهادی پروژه‌های موجود در اصناف شهرستان را ۹۰۰۰ واحد صنفی عنوان کرد و ادامه داد: از این تعداد، ۷۰۰۰ دارای پروانه و ۲۰۰۰ فاقد پروانه است.وی از همکاری واحدهای صنفی و بازاریان در راستای حمایت از کالای ایرانی تشکر کرد و یادآور شد: در شرایط فعلی به برنامه‌ریزی‌های دقیق‌تری نیاز داریم و از نظرات مشاورین و متخصصین و پیشکسوتان این حوزه جهت بهبود روند هرچه بهتر بازار استقبال می‌کنیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*