۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خبری
  • شناسه : 1143
  • ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۷
  • 267 بازدید
  • ارسال توسط :
كشف ۵ تن برنج احتکار شده در خلیل آباد
كشف ۵ تن برنج احتکار شده در خلیل آباد

كشف ۵ تن برنج احتکار شده در خلیل آباد

فرمانده انتظامي شهرستان خلیل آباد از كشف ۵ تن برنج احتکار شده به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال در یک انبار در اسطح این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ” ولی اله غلامی” در تشریح این خبر گفت: در پی دريافت خبري مبني بر احتكار برخي كالاهاي موردنياز مردم در انباری واقع […]

فرمانده انتظامي شهرستان خلیل آباد از كشف ۵ تن برنج احتکار شده به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال در یک انبار در اسطح این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ” ولی اله غلامی” در تشریح این خبر گفت: در پی دريافت خبري مبني بر احتكار برخي كالاهاي موردنياز مردم در انباری واقع در حاشیه شهر خلیل آباد، بلافاصله اكيپي از ماموران پليس آگاهی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وي افزود: کاراگاهان پليس پس از شناسایی دقیق این انبار و اطمینان از صحت موضوع با هماهنگي مقام قضائي به همراه نماينده اداره صنعت، معدن و تجارت به محل موردنظر اعزام و در بازرسي از این مکان مقدار ۵ تن برنج احتکار شده به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال را کشف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان خلیل آباد در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مردم با نیروی انتظامی، خاطرنشان کرد: با اشرافیت بالای مأموران پلیس، محتکران و مفسدان اقتصادی شناسایی و برابر قانون با آنان برخورد خواهد شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*