۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی
راهپیمایی عفاف و حجاب درچهارمین شهر زیارتی  کشور برپا شد
راهپیمایی عفاف و حجاب درچهارمین شهر زیارتی  کشور برپا شد

راهپیمایی عفاف و حجاب درچهارمین شهر زیارتی کشور برپا شد

با حضور بانوان عفیفه؛ راهپیمایی عفاف و حجاب درچهارمین شهر زیارتی  کشور برپا شد راهپیمایان،حجاب و عفاف را مطالبه عمومی دانستند و بر ضرورت پاسداشت ارزش‌های اسلامی در جلوگیری از انحرافات تاکید کردند. به گزارش دیده بان ترشیز ؛در آستانه ۲۱ تیر و روز حجاب و عفاف هم زمان با دیگر نقاط ایران اسلامی ،راهپیمایی با […]

با حضور بانوان عفیفه؛

راهپیمایی عفاف و حجاب درچهارمین شهر زیارتی  کشور برپا شد

راهپیمایان،حجاب و عفاف را مطالبه عمومی دانستند و بر ضرورت پاسداشت ارزش‌های اسلامی در جلوگیری از انحرافات تاکید کردند.


به گزارش دیده بان ترشیز ؛در آستانه ۲۱ تیر و روز حجاب و عفاف هم زمان با دیگر نقاط ایران اسلامی ،راهپیمایی با شکوه عفاف و حجاب هم زمان در سراسر کشور با حضور  مردم همیشه در صحنه کاشمر  به ویژه بانوان برگزار شد.

شرکت کنندگان در این آیین که تحت عنوان “حجاب میراث کهن” و با شعار “من حجاب را دوست دارم” ترتیب یافته بود، پس از اجتماع در امام زاده سید حمزه  به سمت میدان شهید غلامی حرکت نموده و روز ملی حجاب و عفاف را گرامی داشتند.

راهپیمایان با سر دادن شعار های عفاف وحجاب ” فاطمه معصومه الگوی عفت ماست پیروی از این بانو باعث عزت ماست”، “وصیت حضرت معصومه عفت اجتماع است فرهنگ بد حجابی آفت اجتماع است” پیروی خود از اصل ولایت فقیه اعلام و توطئه‌های شوم فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی در اشاعه فرهنگ بی بند و باری و فساد در جامعه را محکوم کردند.

اجتماع عظیم دختران انقلاب در ۴۰۰ شهر سراسر کشور برگزار شد، بیست و یکم تیرماه سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب به عنوان روز عفاف و حجاب نامگذاری شده است، روزی که دژخیمان رضاخان قلدر مردم معترض به کشف حجاب را درمسجد گوهرشاد به خاک و خون کشید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*