۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.
اطلاعیه ها

موقعیت شما : صفحه اصلی » سیاسی
افزایش شفافیت توسط رسانه‌ها مانع فساد در جامعه می‌شود
افزایش شفافیت توسط رسانه‌ها مانع فساد در جامعه می‌شود

افزایش شفافیت توسط رسانه‌ها مانع فساد در جامعه می‌شود

به گزارش خبرنگار دیده‌بان ترشیز؛ همزمان با روز خبرنگار نشست صمیمی مدیر مسئول و اعضای نشریه دیده‌بان با فرماندار جدید شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. در این نشست محمد علی نبی پور، فرماندار کاشمر با اشاره به رقابت‌های حوزه خبرنگاری اظهار داشت: اگر در ابتدای راه با پشتکار و تلاش پیش بروید قطعا […]

به گزارش خبرنگار دیده‌بان ترشیز؛ همزمان با روز خبرنگار نشست صمیمی مدیر مسئول و اعضای نشریه دیده‌بان با فرماندار جدید شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
در این نشست محمد علی نبی پور، فرماندار کاشمر با اشاره به رقابت‌های حوزه خبرنگاری اظهار داشت: اگر در ابتدای راه با پشتکار و تلاش پیش بروید قطعا به موفقیت‌های خوبی دست خواهید یافت.وی گفت: مسائل فرهنگی زیربنای مسائل اجتماعی و سیاسی است و نشریات باید به این موضوع توجه ویژه و خاصی نشان دهند.
نبی پور افزود: باید ارتقای اجتماعی داشته باشیم تا توسعه اجتماعی و سیاسی جامعه هم تصحیح شود.
وی بیان داشت: با وجود رسانه‌های شبکه‌های مجازی، نشریات اثرگذاری و مخاطب خاص خود را دارند و می‌توانند در بلندمدت و با برنامه‌ریزی مدبرانه، تاثیرگذاری بیشتری داشته باشند.
فرماندار کاشمر افزود : اگر شفافیت نشریات و اخبار افزایش پیدا کند قطعا مانع اصلی فساد در جامعه می‌شود و ضروری است اصحاب رسانه این توانایی را در خود تقویت کنند تا بتوانند اقدامات مؤثری در این زمینه بردارند.
وی ابراز کرد: قطعا هدف اصلی نشریات شهرستان پیشرفت کاشمر است و طبیعی است که در این راستا با نگاه‌ها و سلایق متفاوت مواجه باشیم.
نبی ‌پور ادامه داد: امید و اعتماد مردم، سرمایه اصلی نشریات است و باید مراقبت شود که با سهل انگاری این اعتماد به خطر نیفتد بلکه باید سعی کنید امید را به جامعه هدیه کنید.
در ادامه این نشست، علی منظم اسماعیل پور گفت: هدف ما از راه‌اندازی ماهنامه سیاسی و اجتماعی «دیده‌بان ترشیز» با گستره استانی، خدمت رسانی به مردم و همکاری با مسئولین جهت پیشرفت روز افزون شهرستان است.
مدیر مسئول و صاحب امتیاز نشریه افزود: خوشبختانه تیمی متعهد و خلاق و جوان در کنار و همراه ما هستند تا با هدف روشنگری، گویای اخبار استان و شهرستان باشیم.
وی تقویت همبستگی و رفع مشکلات مردم را از دیگر اهداف نشریه برشمرد و بیان کرد: در ماهنامه دیده‌بان ترشیز علاوه بر اخبار اجتماعی و سیاسی، اخبار فرهنگی، اقتصادی، ورزشی و هنری با نگاه ویژه به شهرستان انعکاس داده می‌شود.
منظم اسماعیل پور نقش خانواده و بویژه بانوان را در پیشبرد اهداف توسعه‌ایی شهرستان اجتناب ناپذیر خواند و تصریح کرد: در همین خصوص صفحه‌ای مختص موضوعات مختلف خانواده و بانوان در نظر گرفته شده است.
وی گفت: مجوز ماهنامه دیده‌بان ترشیز با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در آبان ‌ماه ۹۶ گرفته شد که بعد از اتمام مقدمات کار نخستین شماره در مردادماه سال جاری منتشر می‌شود.
صاحب امتیاز نشریه ابراز داشت: در راستـــای پیشبـــرد اهداف نشریه، پایگاه خبــــری دیده‌بان ترشیــــز هم در فضــای مجــــازی با آدرس didehbantorshiznews.ir اخبار را به صورت آنلاین انعکاس می‌دهد.
وی در پایان یادآور شد: اعضای نشریه دیده‌بان ترشیز در سال های گذشته در قالب گروههای مردمی با عنوان شهریاران جوان و پاکبانان محیط زیست و محافظت و پاکسازی شهری، خدمات شایسته‌ایی را در شهرستان انجام داده‌اند و اکنون هم در لباس اصحاب رسانه در کنار مردم و مسئولین هستند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*